Bel mij terug!

Dagje zeilen IJsselmeer

Een dagje zeilen op het IJsselmeer. Met onze stijlvol ingerichte klipper Twee Gebroeders staan wij garant voor een perfect verzorgde dag. Het IJsselmeer is een prachtig gebied om een dagje te zeilen en onze afvaarthaven Muiden biedt u voor en na het dagje zeilen op het IJsselmeer een sfeervolle ambiance.

De Twee Gebroeders is in de winter van 2006 – 2007 in oude staat hersteld en biedt u ruimte aan 45 personen. Onze uitgebreide horecakeuken en bar bieden u de kwaliteit die u verwacht. Tevens is de Twee Gebroeders zeer geschikt voor vergaderingen, seminars en andere zakelijke gelegenheden. Beamer en goede geluidsinstallatie met microfoon zijn aanwezig.

De Twee Gebroeders wordt verhuurd met bemanning. U hoeft dus niet zelf te kunnen zielen. Hulp wordt wel op prijs gesteld. Bestemming van de tocht in overleg. Mogelijke bestemmingen: Amsterdam, Volendam, Durgerdam, Marken, Uitdam, IJburg.

 
 
Zeilklipper Twee Gebroeders     Middenstraat 68     1381 XG Weesp     Telefoon: 0294-450150     info@tweegebroeders.nl